Przejdź do treści

O nas

Wydawnictwo Pejzaż Bydgoszcz Stadniccy

Wydawnictwo Pejzaż

Jesteśmy wydawnictwem z Bydgoszczy. Zajmujemy się projektowaniem oraz publikowaniem katalogów, książek, kalendarzy oraz innych materiałów.

Od 2008 roku prowadzimy własne wydawnictwo. Jednak z branżą wydawniczo-poligraficzna związaliśmy się już 1993 roku. Projektowanie i wyjątkowe publikacje to nasza pasja.

Wszystko zaczyna się od projektu. I to jest nasz największy atut – doskonale przygotowany projekt. Realizacja oraz wydruk cyfrowy lub inny w dużych drukarniach, zapewniają powtarzalność oraz jakość materiałów. Oczywiście w przypadku flipbooków i materiałów cyfrowych dostarczamy publikacje w wersji online lub na nośnikach cyfrowych.

Wydaliśmy kilkaset różnych publikacji

Wydajemy katalogi, ulotki, menu, plakaty, ulotki, kalendarze oraz wyjątkowe flipbooki. Flipbooki, to zaadaptowane do odtworzenia na stronie www wersje naszych lub Waszych publikacji.

Wydawnictwo Pejzaż przygotowuje publikacje, katalogi, ulotki oraz flipbooki.

Super Skuteczni

Znajdujemy rozwiązanie przy każdej z naszych publikacji. Podejmujemy się wyzwań, których inni nie chcieli się podjąć. Wydajemy i publikujemy książki, katalogi, kalendarze, ulotki oraz flipbooki nawet najbardziej wymagających Klientów. Zobacz, co możemy zaproponować.

Z olbrzymim bagażem doświadczeń

Działamy w branży poligrafizno wydawniczej od wielu lat. Stworzyliśmy setki projektów, dzięki czemu zobaczyliśmy tysiące uśmiechów na twarzach Odbiorców oraz Klientów.

Doskonale wyszkoleni

Każdego dnia, pomimo dużego bagażu doświadczeń oraz wielu lat w branży wydawniczej, uczymy się czegoś nowego. Nieustannie powiększamy swoje umiejętności. Uczymy się jak być jeszcze skuteczniejszym zespołem.

myFlipBook - logo - wydawnictwo, projektowanie katalogów oraz flipbooków

Ewa Stadnicka

Projektantka, grafik komputerowy, wydawca. Główny filar Wydawnictwa Pejzaż zarówno w materii publikacji realnych oraz publikacji online, czyli prezentacji, flipbooków oraz innych.

+48 510 091 380

myFlipBook - logo - wydawnictwo, projektowanie katalogów oraz flipbooków

Jacek Stadnicki

Pomysłodawca, wydawca oraz grafik komputerowy. Współtworzy ambitne projekty. Pozytywnym nastawieniem oraz wyjątkowymi pomysłami inspiruje do działania Klientów oraz współpracowników.

+48 509 227 150

myFlipBook - logo - wydawnictwo, projektowanie katalogów oraz flipbooków

Dział wsparcia technicznego

Nasze niewidzialne osoby, bez których całość nie mogłaby funkcjonować. Dzięki Nim nasze strony, flipbooki oraz inne wirtualne publikacje działają doskonale każdego dnia.